<

St. John The Baptist Ukrainian Catholic Church in Newark NJ

Подаємо для ознайомлення впровадження щодо відкриття парафіяльної церкви:

 • З огляду на забезпечення соціальної дистанції, тимчасово обмежено заповнення храму до 30 відсотків під час Богослужінь, хрестин, вінчань та похоронних відправ.
 • Перед відвідуванням Богослужінь просимо провести самооцінку свого стану. Залишайтесь вдома, якщо Ви були в контакті з підтвердженим або ймовірним випадком COVID-19 або ж спостерегли розвиток симптомів респіраторного захворювання, схожих на грип чи застуду: кашель, утруднення дихання, біль у горлі, нежить, лихоманка, підвищення температури тіла, шлункові розлади, головний біль, тощо.
 • При вході встановлено автоматичний антисептик. Ласкаво просимо провести ретельну дезінфекцію рук та дотримуватись усіх норм особистої гігієни.
 • Носіння маски є обов'язковим. Утримайтесь від дотику до свого обличчя, особливо очей, носа та рота.
 • Завжди дотримуйтесь соціального дистанціювання та уникайте фізичного контакту з іншими парафіянами.
 • Скринька для пожертв знаходиться в передній частині храму.
 • Просимо не цілувати і не торкатись ікон, вшановуючи їх лише благоговійним поклоном.
 • Поокремі лавки загороджені та позначені блакитною стрічкою, вказуючи на безпечне місце для сидіння. Родини, що проживають в одній домівці можуть сидіти разом. Обравши місце, просимо залишатись у ньому докінця. Ми забезпечимо між службами обробку і дезінфікацію лавок та поверхонь.
 • Молитовники й бюлетені тимчасово недоступні у нашому храмі. Церковний бюлетень оновлюється на веб-сторінці щотижня.
 • З огляду на  ризик передачі вірусу через респіраторні крапельки, просимо наразі утриматись від співу в церкві. Дяк допомагатиме священнослужителям у відправах.
 • Вказівки щодо прийняття Євхаристії оголосить священник. Просимо дотримуватись фізичного дистанціювання та, приступаючи до Святого Причастя, тимчасово обережно зняти маску.
 • Парафіянам в зоні підвищеного ризику, із хронічними захворюваннями та занепокоєнням через COVID-19, радимо залишатися вдома та продовжувати брати участь через трансляцію в мережі Інтернет. Звільнення з обов’язку участі у недільній Божественній Літургії залишається чинним до відкликання.
 • Священник і надалі не відвідуватиме лікарні, будинки престарілих та приватні домівки. Лише в настійних випадках відбуватимуться візити з уділенням Святих Таїнств.

COVID-19

Звернення Єпископів Української Католицької Церкви у Сполучених Штатах Америки щодо богослужень Квітної Неділі, Страсного тижня та Великодня під час COVID-19 пандемії

Read more here

COVID-19

Звернення єпископів Української Католицької Церкви у Сполучених Штатах Америки з приводу пандемії вірусу

Read more here

ПАРАФІЯЛЬНИЙ ПРАЗНИК

30 червня 2019 р. Б. наша церква св. Івана Хрестителя обходила своє храмове свято Різдва св. Івана Хрестителя...

Тут можна знайти більше інформації

ПРИЇЗД АРХИЄРЕЇВ

2 червня 2019 року Архиєрейську Божественну Літургію у нашому храмі звершив Високопреосвященний владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський, у співслужінні Преосвященного владики Володимира (Груци), Єпископа-помічника Львівської Архиєпархії та Преосвященного владики Михаїла (Бубнія), Екзарха Одеського, а також священиків які служать на теренах Америки.

Тут можна знайти більше інформації

ПЕРШЕ СВЯТЕ ПРИЧАСТЯ

5 травня 2019 р. Б. 15 дітей із нашої парафії урочисто прийняли Ісуса у своє серце...

Тут можна знайти більше інформації

ВЕЛИКОПОСНІ РЕКОЛЕКЦІЇ 2019

Закінчились Великопосні Реколекції. В нас є відео з реколекцій. Про них ви можете довідатись на нашій сторінці.

Тут можна знайти більше інформації

СВЯТО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

9-го грудня 2018 р. Б. у храмі св. Івана Хрестителя відбулося святкування св. Миколая....

Тут можна знайти більше інформації

10-та РІЧНИЦЯ МАТЕРІВ В МОЛИТВІ

14 жовтня 2018 р. Б. у храмі св. Івана Хрестителя відбулось святкування 10-ти річчя від дня заснування молитовної групи «Матері в молитві»....

Тут можна знайти більше інформації