St. John The Baptist Ukrainian Catholic Church in Newark NJ

Українська школа

Нова Українська Школа відданна своїй головній меті - навчати всіх дітей шкільного віку укранської мови, історії, культури та релігії.

Нова Українська Школа має за ціль проводити, сприяти та підтримувати академічні програми, спеціально, але не лімітовано, молодому поколінню українського походження. Увага зосереджена на багатій культурній спадщині Українського народу.

Нова Українська Школа, та чудові віддані своїй справі вчителі за покликанням, під чуйним крилом церкви працюють над тим, щоб прививати любов дітей різного шкільного віку до всього українського.

Нова Українська Школа в штаті Ню Джерзі - це харитативна організація, яка відкрита для всіх дітей шкільного віку. Ми маємо також класи навчання української мови для англомовних дорослих. Школа проводить навчання української мови, і через мову іде вивчення культури, історії, географії та релігії - все у приємній веселій атмосфері. Школа бере активну участь у багатьох культурних міроприємствах в околиці із сценками, деклараціями віршів, та музичних номерів. Наші заняття проводяться по четвергах з 5 до 7 години вечора в приміщенні "Нової Української Школи", яке знаходиться навпроти церкви Св.Івана Хрестителя за адресою: 736 Sandford Ave., Newark, NJ 07106.

"Нова Українська Школа" важлива не лише своїми академічними завданнями та досягненнями, але працює як важливе ядро громади. Школа вже організувала зв'язок із школою у Львові, Україна. Це дозволяє активно вживати письмову "живу" мову і набувати життєву практику на майбутнє.

Важко в сьогоденному суспільстві та темпі життя зупинитись і подумати, але ми мусимо пам'ятати хто ми і ким були наші предки. Ми не маємо права забути наші глибокі українські коріння і мусимо передати культуру наших прадідів нашим дітям. Сьогодні ми всі є свідками закриття дверей українських шкіл для молодого покоління та повільного вимирання старих українських організацій без залучення молоді, без молодої жагучої крові в їхніх рядах. Ми не можемо пасивно спостерігати і дозволити українській мові зникнути в околиці Нюарку. Ми маємо церкву тут! Ми мусимо бути сильними і навчаючи майбутню генерацію української культури передати цю силу.

Закликаємо Вас, будьте гордими дітьми українських козаків, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Лесі Костенко, та інших, і запишіть своїх дітей до нашої школи. Ви можете зареєструвати дитину, (натисніть тут) виповнивши дану заяву, видрукувавши її і переславши до нас якнайшвидше на адресу: 719 Sanford Ave., Newark, NJ 07106.

Ми щиро надіємось бачити все більше і більше дітей, нашими учнями, бо незадовго буде все більша і більшa потреба спеціалістів із знанням української мови. Сердечно просимо розділити наш оптимізм і зареєструвати свою донечку/синочка в нашу "Нову Українську Школу".